Jesteśmy firmą istniejącą od 2003 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży sprzętu komputerowego oraz hurtowej sprzedaży materiałów eksploatacyjnych do drukarek, faksów i innych urządzeń. Od roku 2004 nastąpił dynamiczny rozwój firmy, wynikający  z nawiązania kontaktów handlowych z największymi firmami  głównie z woj. lubelskiego. Wszystko to dzięki konkurencyjnym cenom, wysokiej jakości produktom i indywidualnemu podejściu do każdego klienta. Starannie dobieramy kadrę pracowniczą aby jeszcze bardziej sprostać wymaganiom naszych kontrahentów. Do dyspozycji naszych klientów są biura handlowe zlokalizowane w Łęcznej (sprzedaż komputerów i podzespołów komputerowych) oraz w Lublinie (hurtowa sprzedaż materiałów eksploatacyjnych). Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów, dostępną u naszych handlowców.
....Współpraca z naszymi dostawcami poparta jest certyfikatami.
Chcąc sprostać coraz większemu zapotrzebowaniu na tańsze materiały eksploatacyjne, zrobimy wszystko aby sprzedawane przez nas produkty umożliwiały znaczne obniżenie kosztów wydruku oraz były oferowane za przystępną cenę.
Wysokiej jakości produkty, w estetycznych i praktycznych opakowaniach, w połączeniu z konkurencyjną ceną zyskały uznanie wielu klientów w kraju. Planujemy poszerzenie rynków zbytu na Europę Wschodnią i Środkową.
Firma ARKOS udziela gwarancji na dostarczane produkty. 
Zapraszamy do współpracy z nasza firmą i zapoznania się z naszymi produktami.”

ZOBACZ CERTYFIKAT
O firmie
copyright Arkos 2010-2011r